DUYURULAR

https://www.kutupanne.com/2016/12/2017de-kutuphanelerde-bulusalim/

 

https://www.kutupanne.com/2016/12/bu-kis-hergun-kitap-okuyorum/

 

#KUTUPHANEDEDIGIN

 Kitap Çekilişi

picture2

“KÜTÜPHANE” TANIMINI YENİDEN YAPIYORUZ!!! Kütüphanelerin “kitaplıklardan” fazlası olması gerektiğine inanıyorsan bu çekilişe katılmalısın… Katılım şartları:

1. #kutuphanededigin hashtaginin devamına “ÇOCUKLAR için bir kütüphaneden neler beklediğini ya da nasıl bir kütüphane hayal ettiğini” yazarak bu postun tamamını sayfanda repost et.

2. Bu postun altına KATILDIM yazarak üç arkadaşını etiketle.

3. Ve tabii ki @kutupanne sayfasını takip etmeyi de unutma

Son katılım: 2 Aralık Cuma

picture1

☉HERKESE KOCAMAN BIR GÜNAYDIN☉

“Kütüphanedeki Aslan” kitabının yeri #kütüpanne olarak bende çok bambaşkadır. Bu nedenle; bu anlamlı çekilişe sponsor olarak bu harika kitabı 3 katılımcı ile paylaşma imkanı verdiği için @tudemyayingrubu ve@ucanbalik_yayinlari çok teşekkür ederim.

Katılan ve düşüncelerini paylaşan herkese de ayrıca çok teşekkür ederim. Belki herkese kitap veremedik ama bu araştırmanın ileride çok güzel bir sonucu olacak ki bu gerçekten hepimize güzel bir hediye olacak diye umuyorum. Bu çekilişe dair ileri zamanlarda da paylaşacağım haberlerim olacak Kazananları tebrik ederim.

Resimli Çocuk Kitabı Ayı Çekilişi

received_10154773748174759

RESİMLİ ÇOCUK KITAPLARI AYINI HEP BERABER KUTLAMAYA NE DERSİNİZ?

(10-20 KASIM 2016)

FACEBOOK ÇEKİLİŞİ

Etkinlik duyurusu altında ÇOCUĞUNUZUN “RESİMLİ KİTABI ILE ÇEKİLMİŞ BİR FOTOĞRAFINI ve 3 arkadaşınızı yoruma ekleyerek paylaşın.

Ektinliğe katılanlardan bir kişiye yapacağımız çekiliş ile Kırmızı Elma’nın (www.kirmizielma.org) sponsorluğunda süpriz bir kitap HEDİYEMİZ var!!!

NOT: Fotoğraflar çocuğunuza, yeğeninize, torununuza, komşunuza, öğrencilerinize… kısacası hediye kitabı paylaşmak istediğiniz her çocuğa ait olabilir.

INSTAGRAM ÇEKİLİŞİ

RESİMLİ ÇOCUK KİTABI AYI ÇEKİLİŞİ

Kasım Ayını Resimli Çocuk Kitapları ile dolu dolu kutlamaya davet ediyoruz sizlerii…

@cizenanne tarafından hazırlanan harika logomuzu 10-20 Kasım tarihleri arasında sayfasında #kütüpanne #cizenanne #kirmizielma hashtagleri ile paylaşanlardan bir kişiye yapacağımız çekiliş sonucunda Kırmızı Elma ile süpriz bir kitap hediyemiz olacak.

HAYDİ!! Kasım Ayını Masal Ayı Yapmaya

CEKILIS SONUCU ICIN TIKLAYINIZ

(Visited 79 times, 1 visits today)