Minik Balık Okyanus Macerası

Hey çocuklar! Hazır mısınız minik balıkla okyanus macerası yaşamaya? En minik  balığın, en uzun hikayelerini anlattığı, eğitici ve eğlendirici bir hikaye kitabı. Okumaya doyamayacağınız bir macera…

Orjinal Adı: TIDDLER: The story telling fish

Yazarı: Julia DONALDSON

Çizeri: Axel SCHEFFLER

Yayınevi: Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Önerilen Yaş Aralığı: 3+ yaş

Minik Balık, hayal gücü çok geniş olan ve sürekli okula geç kalıp uzun hikayeler anlatan bir balıktır ama anlattığı hikayelere hiçbir arkadaşı inanmaz, ta ki bir gün başından gerçek bir macera geçene kadar…
Anne Yorumu:
Anneler ve babalar çocuklarınızla deniz altında muhteşem bir yolculuk yapabilir, birlikte yepyeni balıklarla tanışabilirsiniz.
Bu yaramaz minik balığı okuduktan sonra yaptığımız süper bir etkinlik varrrrr…
Tek ihtiyacınız olan mavi bir çarşaf  ve istediğiniz kadar deniz canlısı hadi o zaman sıra sizin maceranızda... Biz oğullarımla kendimizi bir gemide hayal eder, okyanusta karşılaştığımız canlılarla tanışır, onları besler ve oyunun sonunda da mutlaka denizde yüzer ve tabii ki şezlongda güneşleniriz. Aslında pek düşünmenize gerek kalmıyor kendinizi çocuklarınızın hayal gücüne bırakın, bırakın size çocukluğunuzu yaşatsınlar.
Kitabı okurken de çok keyif alıyoruz seslendirme ve mimik yaparak okuyoruz bu inanılmaz bir heyecan veriyor şimdiden kahkahalarınızı duyar gibiyim..
Yazan: Hazal Özhan